Зональні змагання з волейболу «Дитячої ліги»

10-11 листопада в м Харкові на майданчику спортивного залу Харківської Гімназії 46 пройшли зональні змагання «Дитячої ліги» Харківської області з волейболу серед дівчат 2002-2003 р.н.
П’ять команд: ДЮСШ-12 м. Харків, Кегичівська районна ДЮСШ, Дворічанська районна ДЮСШ, Чугуївська районна ДЮСШ і Борівська районна ДЮСШ за коловою системою вели боротьбу за дві путівки до фінальної частини. Перед початком змагань було ясно, що на дві путівки реально претендуватиме три команди: Чугуївська і Дворічанська ДЮСШ та ДЮСШ-12.
Команда Чугуївської районної ДЮСШ під керівництвом Миколи Михайловича Волокітіна з Есхару, складена з вихованок Есхарівської школи,  виступала в такому складі: Олена Борисова, Любов Затинайко, Дарина Лисенко, Ксенія Іванченко, Діана Алексєєва, Анастасія Єрьоменко, Вікторія Кузьменко, Дар’я Білоус.
У перший ігровий день нашим дівчатам належало зіграти два матчі. У стартовому матчі суперником була команда Дворічанської районної ДЮСШ. Перемога в трьох партіях (25:22; 25:17; 25:14) наших волейболісток.
Через три години відбувся другий матч, з командою Борівського району. Переконлива перемога в трьох партіях (25:15; 25:16; 25: 7) дозволила нашим дівчатам набрати шість очок і після першого ігрового дня очолити таблицю разом з ДЮСШ-12.
Першим суперником у другий ігровий день була команда Кегичівської ДЮСШ. Нашій команді знову вистачило трьох партій для перемоги.
Матч фаворитів змагань Чугуївської районної ДЮСШ та ДЮСШ-12 завершував програму дводенних баталій на волейбольному майданчику. Обидві команди до очного протистояння підійшли вже в ранзі фіналістів, набравши по 9 очок. Залишалося тільки визначити переможця зони. Наші спортсменки виграли дві партії, але потім поступилися в третьому. Тут потрібно сказати, що зал активно підтримував господарів, кілька разів на їхню користь «передергнулі» судді, але це все не завадило нашим волейболісткам виграти четверту партію, і стати за підсумками зональних змагань переможцями.
Кращим гравцем зональних змагань визнана волейболістка Чугуївської районної ДЮСШ Олена Борисова.
На сьогоднішній день відомі чотири з шести учасників фінального турніру: Чугуївська районна ДЮСШ, ДЮСШ-12 м Харків, Близнюківська районна ДЮСШ та ДЮСШ «Олімпія» м.Лозова. Ще 2 учасники змагань визначаться за підсумками третьої зони. Після цього буде визначена дата і місце проведення фінальних матчів.
Окреме спасибі за фоторепортаж першого ігрового дня Костянтину Борисову, а Вам Микола Михайлович і Вашим підопічним, перемог у фіналі!

 Олександр Скідін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *