Звіт про оздоровлення в ДЗВ «Сонечко»

У 2017/2018 н. р. на базі  Есхарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів працював дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням «Сонечко», де  відпочивало  166 учнів, з них:

  • діти- сироти та позбавлені батьківського піклування – 5;
  • діти-інваліди -2;
  • з багатодітних та малозабезпечених сімей – 22;
  • на диспансерному обліку – 29;
  • талановиті, обдаровані – 22;
  • діти працівників АПК – 28;
  • вимушені переселенці – 4.

Під час роботи закладу відпочинку з денним перебуванням учні отримували дворазове харчування. Були дотримані санітарно-гігієнічні, протиепідемічні вимоги, вимоги пожежної безпеки,  правила внутрішнього трудового розпорядку  закладу відпочинку. Було забезпечено суворе дотримання правил охорони праці, безпеки життєдіяльності. Проведена С-вітамінізація дітей. Систематично велася робота, направлена на розвиток та укріплення здоров’я кожної дитини: організовано проведення ранкової гімнастики на свіжому повітрі, занять з фізичної культури, спортивних та розважальних свят різної тематики. Створені безпечні умови для дітей у приміщенні закладу та на майданчиках під час прогулянок. Педагогічний персонал дбав про змістовність ігрової та інших видів діяльності дітей на подвір’ї; забезпечував емоційний комфорт; захист дітей від будь-яких дій, які можуть зашкодити їхньому здоров’ю.

Медичною сестрою здійснювався контроль за виконанням працівниками закладу санітарно-гігієнічних норм і правил утримання приміщень закладу та технологією приготування їжі. Працівники закладу дотримувалися виконання питного режиму та режиму дня.

Роботу закладу  відпочинку  було організовано так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

Високій ефективності виховної роботи в закладі відпочинку сприяла її організація на основі сюжетних днів. У цьому році в День друзів  вихованці ДЗВ взяли участь у флешмобі та пісенному колажі «Ти мій друг, і я твій друг».

Керівник гуртка   Наточий Михайло Сергійович з помічницями у День ігор та розваг  провів ігрові та практичні заняття з різних видів туризму. Також діти разом з вихователями були в гостях у Нептуна, розучували народні ігри, в День Індіанця діти брали участь у конкурсі «Представлення», де кожен загін представив назву свого племені, девіз, кричалку і ритуальний танок. Всі індіанці виділялися барвистими костюмами і бойовим розфарбуванням. Протягом зміни пройшли ігрові квести «Золотий скарб», «Зелена стежка».

Традіційною  стала наявність англомовних загонів.  У процесі спілкування діти набували мовленнєвих навичок. Ігрові тематичні заняття зі спортивно-оздоровчої тематики давали  змогу  вихованцям  практикуватися  у перекладі, називати предмети, явища та багато іншого.

Зміна ДЗВ «Сонечко» подарувала вихованцям багато сюрпризів. Були вручені грамоти та дипломи переможцям різноманітних конкурсів та змагань.  Подарунком для всіх стали подорожі  на фестиваль «Лимонад», до екопарку Фельдмана, начального центру МНС, спонсорами яких були батьки вихованців.

Учні за час прибування в закладі відпочинку дізналися багато нового, розкрили таланти, знайшли нових друзів.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *